Skip to main content

Wszystkim naszym przyjaciołom oraz  obecnym i przyszłym Klientom życzymy aby 2024 rok przyniósł Wam same sukcesy! Niech nadchodzący rok będzie pełen zdrowia, radości i niezapomnianych chwil. Wraz z nim nadszedł czas, aby spojrzeć w przyszłość z optymizmem i planować fantastyczne wydarzenia. Sobie życzymy żebyśmy stali się  częścią Waszych planów i  eventowych marzeń 😊

Zaplanuj z nami Kalendarz Pełen Emocji!

Dlaczego warto?

Planowanie wydarzeń na cały rok w styczniu sprawi, że organizacja każdego – nawet dużego eventu będzie spokojna i efektywna, dlatego też zachęcamy do stworzenia kalendarza, który będzie Wam towarzyszył przez kolejne miesiące.

Zainwestujcie czas w organizację różnorodnych spotkań – od kameralnych spotkań biznesowych po ekstrawaganckie czy ekstremalne eventy firmowe, czy rodzinne pikniki. Każda forma ma swoje zalety i to doskonała okazja aby budować relacje, wymieniać doświadczenia, celebrować sukcesy.

Szczególnie zachęcamy do wcześniejszego planowania eventów wyjazdowych – daje nam to możliwość nie tylko dobrania dostosowanych do Waszych potrzeb atrakcji ale także umożliwi zarezerwowanie odpowiedniego terminu w dostosowanym do Waszych potrzeb obiekcie.

Event firmowy styczeń 2024

Gra miejska || Teambuilding

Na start i dobry początek proponujemy zorganizowanie eventu jeszcze w styczniu.

Opcji na gry scenariuszowe jest wiele, opcji na organizację jednodniowych ekspresowych integracyjnych wyjazdów także. Zachęcamy do zapoznania się z przykładową ofertą dla zespołu komunikacji  jednej z wrocławskich korporacji – jeśli tego typu event wpisuje się w Wasze oczekiwania – zapraszamy od razu do bukowania terminu.

Jeśli oferta zainspiruje Was i zechcecie czegoś innego, czegoś więcej lub w zupełnie innym klimacie, tym bardziej zapraszamy do kontaktu! Chętnie podejmiemy się wyzwania zaprojektowania eventu dopasowanego do Waszych potrzeb.