Skip to main content

Jesień to perfekcyjny czas na organizację eventów integrujących zespoły. Większość ludzi jest już po urlopie, a jeśli jeszcze nie, to energia słoneczna skumulowana przez długie letnie dni napędza ich do działania. Całą tę moc należałoby skumulować i wykorzystać podczas treningu teambuildingowego/integracji – pozytywne efekty będą widoczne do późnej zimy, wczesnej wiosny :).

Jeśli zatem, choć jeden z poniższych argumentów Cię przekonuje, że TAK, to właśnie teraz – chwyć za telefon i zaplanujmy jesienną integrację Twojego zespołu wspólnie.

 1. Energia po wakacjach: Wielu ludzi wraca z wakacji wypoczętych i pełnych energii. Wykorzystanie tej pozytywnej mocy do budowania więzi w zespole może przynieść wspaniałe rezultaty!
 2. Piękna pogoda: Jesień często obfituje w piękne, słoneczne dni, które można wykorzystać do organizacji działań na świeżym powietrzu. Szkolenia outdoor, gry terenowe, czy pikniki to świetne pomysły na integrujące wydarzenia na świeżym powietrzu.
 3. Motywacja przed zimą: Jesień to czas, gdy ludzie zaczynają myśleć o zbliżającej się zimie. Organizacja eventu integrującego może pomóc w utrzymaniu pozytywnej motywacji i energii w zespole, co może być szczególnie przydatne w okresie krótkich, zimniejszych dni.
 4. Długoterminowe korzyści: Efekty organizacji takiego eventu mogą być odczuwalne przez zespół przez dłuższy czas. Lepsza komunikacja, współpraca na wyższym poziomie i zrozumienie między członkami zespołu mogą wpłynąć pozytywnie na efektywność pracy przez wiele miesięcy.

Powodów jest przynajmniej kilka, a teraz nasze propozycje. Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami już dziś. Wybierz, którąś z poniższych propozycji lub wspólnie zaprojektujmy event pod konkretne potrzeby Waszego zespołu.

 1. Jednodniowy – aktywny wypad za miasto.
  W tym temacie mamy szeroki wachlarz propozycji, zarówno dla lubiących aktywności (nawet te ektremalne) jak i dla tych preferujących bardziej chilloutowy tryb integracji. Wkrótce pojawi się wpis przedstawiający konkretne propozycje jednodniówek.
 2. Popołudniowa gra miejska.
  To zawsze dobra metoda na integrację po pracy. Przeżyjecie wspólnie przygodę, w której na chwilę zapomnicie o codziennych obowiązkach i swoich pracowniczych rolach. Grę możemy zorganizować w centrum miasta, w którymś z Wrocławskich parków lub zabrać Was w najbliższą okolicę zapewniając jednocześnie transport oraz wyżywienie.
 3. Warsztaty kreatywne przy winie i przekąskach
  Kolejna propozycja jest bardziej statyczna, wybierając tę opcję niestraszna nam jesienna plucha (jeśli zdarzyłaby się w dniu eventu).
 4. Quiz
  Markowy produkt E&A [odnośnik do strony] Klimat telewizyjnego show, podczas którego każdy zespół ma szansę zwyciężyć. Oprawa muzyczna, prowadzący tworzący klimat rywalizacji i zabawy; ciekawe, podchwytliwe i dopasowane pod grupę odbiorców pytania z przeróżnych dziedzin…to w skrócie to, co Was czeka! Możecie spodziewać się także nie jednego elementu zaskoczenia. Nie raz trzeba będzie wstać od stołu i wykonać nietuzinkowe quizowe wyzwania.
 5. Biurowa “domówka” – jeśli budżet nie pozwala na wynajęcie sali, a praca hybrydowa wciąż sprawia, że w biurze pracownicy są tylko gośćmi, warto zastanowić się nad organizacją biurowej domówki. Atrakcje które możemy zapewnić to turniej gier minionej ery oraz automatów; symulatory jazdy, casino night, planszówki, piłkarzyki, rozgrywki w beerponga, mobilny bar, parkiet do tańców i swawoli, iluzjonistę, a nawet przepiękne dekoracje w ustalonym klimacie.

Na realizację powyższych atrakcji nie potrzebujemy miesięcy. Dlatego też jeśli chcielibyście zorganizować integrację jeszcze we wrześniu, październiku lub listopadzie – zapraszamy! Zajmiemy się szybkim planem Waszego eventu i podejmiemy się realizacji od A do Z.