Skip to main content

Organizacja udanych jednodniowych integracji firmowych to wyzwanie, które może przynieść ogromne korzyści w postaci zintegrowanego i zmotywowanego zespołu pracowników. We Wrocławiu i jego okolicach znajduje się wiele miejsc, które możemy wykorzystać w celu zorganizowania dla Was świetnego eventu. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów, które mamy nadzieję zachęcą Was do powierzenia nam organizacji Waszego eventu.

 

Jednodniowy wyjazd integracyjny z elementami wspinaczki i wyprawą speleologiczną

 

To pomysł dla tych, którzy chcieliby spróbować czegoś nowego, dla tych, którzy lubią zastrzyk adrenaliny i chcą zmierzyć się zarówno z zadaniami linowymi – wspinaczką, przejściem po moście linowym nad przepaścią czy zjazdami po skałach, jak i dla tych, którzy chcieliby odkryć tajniki eksploracji ciemnych i tajemniczych jaskiń. Możemy zaproponować te atrakcje faktultatywnie dla Waszej grupy (Pół dnia atrakcji) lub spędzić cały dzień za miastem na tych ekscytujących aktywnościach. Oczywiście, chętnie zajmiemy się kompleksową organizacją – transportem oraz wyżywieniem.

W tych niecodziennych warunkach i pięknych okolicznościach przyrody Wasz zespół stanie przed wyzwaniami, z którymi nie boryka się na co dzień. Wyzwania przed którymi zostaną postawieni uczestnicy zbudują więzi, poprawią współpracę i zintegrują Was. Zapewniamy, że event ten na długo pozostanie w pamięci.

 

Wyścig z czasem oraz Power Team – teambuilding w okolicy Wrocławia

 

Zapraszamy Was na ekscytującą przygodę podzieloną na dwa etapy.

W pierwszym, uczestnicy podzieleni na zespoły walczą o możliwość przejścia do drugiego etapu. Ich zadaniem jest dostanie się do biletów poprzez otwarcie skrzyni. By tego dokonać, muszą udać się w teren i odnaleźć wskazówki. Będą musieli się jednak strategicznie podzielić. Jest to wyścig z czasem, którego nie ma na tyle, by uczestnicy przeszli razem całą trasę i rozwiązali finalną łamigłówkę. Każda minuta musi być odpowiednio wykorzystana.

Po otwarciu skrzyni i odnalezieniu swojego biletu uczestnicy zostają przemieszani. Nowo powstałe zespoły będą walczyć teraz o tytuł POWER TEAM. Staniecie przed wyzwaniami teambuildingowymi w rywalizacji bezpośredniej. Zadania będą zróżnicowane, jednakże to, co będzie liczyło się w każdym z nich najbardziej, to umiejętność współpracy i wyciągania wniosków, optymalizacja swoich działań i determinacja by osiągnąć najlepszy wynik. Scenariusz ten możemy przygotować na różnym terenie – np. w okolicy góry Ślęży. Chętnie zajmiemy się także organizacją cateringu i transportu dla Waszej grupy, zorganizujemy ognisko, a nawet taneczną imprezę jeśli tylko macie na nią ochotę. Cudowna przestrzeń, którą polecamy w okolicy – gdzie można zjeść, napić się dobrego wina, odpocząć i zorganizować firmowy piknik – ZAGRODA JUTRZENKI 5

 

Popołudniowa lub całodniowa gra miejska w centrum

 

To propozycja dla tych grup, które nie chcą wyjeżdżać poza miasto. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi scenariuszami lub skontaktowania się z nami – chętnie przedstawimy więcej przykładów lub ułożymy fabułę pod zasugerowaną tematykę. Możemy zająć się także zrobieniem rezerwacji dla Waszej grupy na wspólną wieczorną kolację lub organizacja dodatkowych warsztatów – jeśli tylko czas Wam na to pozwoli.

 

Event dla ponad 100 osób?

 

Gra miejska to idealna metoda integracji dużych grup. Jeśli dysponujecie całym dniem. W grę możemy wpleść różnego rodzaju aktywności – pływanie na SUP-ach, kajakami, jazda na rowerach, czy przeplatanie gry warsztatami lub posiłkiem by uczestnicy mogli odpocząć… rozwiązań mamy wiele, a któreś na pewno sprosta Waszym oczekiwaniom.

 

Sportowo – Kreatywny chillout w pięknych okolicznościach przyrody

 

Proponujemy mix – warsztaty gry w golfa na pięknych polach golfowych w Pałacu Brzeźno (link do strony: https://palacbrzezno.pl/), pyszny wspólny posiłek i warsztaty kreatywne z malowania przy winie. To świetne połączenie, które wpisze się w upodobania każdego uczestnika. Wspólnie spędzony czas na kreatywnej pracy i sprawdzenie swoich sił na polu golfowym zagwarantuje uczestnikom wiele okoliczności do rozmów, śmiechu i budowania relacji.

Warto podkreślić, że każda z naszych propozycji może być dostosowana do Waszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Jesteśmy gotowi dostarczyć Wam niezapomniane wrażenia i umożliwić budowanie silnych więzi w zespole. Czekamy na kontakt z Waszej strony i wspólną przygodę!