Tajemnice Bursztynowego Złota

Historia piwa jest niemal tak samo długa jak dzieje pierwszych cywilizacji. Ten złoty trunek miał większy wpływ na historię świata niż by się mogło wydawać. Jak mawiał Benjamin Franklin „Piwo jest dowodem na to że Bóg nas kocha i chce byśmy byli szczęśliwi”.

Czas trwania

2,5-4 godzin

Gdzie?

Miasta (centrum, parki) tereny zielone – przyhotelowe

Wielkość grupy

8-5 osób

Rodzaj scenariusza

Kooperacja

Czy przechodząc się po najbliższej okolicy naprawdę ją obserwujecie?

Czy nie wydaje Wam się czasem, że te wszystkie numery, graffiti, czy puby, które można znaleźć ot tak, na swej drodze nie są tam przypadkowo?! Czy wiecie, że nawet w zwykłym znaku drogowym może kryć się zaszyfrowana wiadomość, a na dnie pokala od piwa możecie znaleźć wskazówkę jak stać się bogatym?… albo przynajmniej bogatszym o wiedzę odnośnie „bursztynowego płynnego złota”.

Macie okazję wziąć udział w wyścigu, którego trasa obejmować będzie miejsca, dobrze Wam znane… mijane na co dzień… ale w niecodziennej odsłonie. Wyścig wygra drużyna, która dotrze na metę z największą wiedzą o bursztynowym trunku, oraz największą ilością złota.

Przyjdzie Wam zmierzyć się z wyzwaniami, których się nie spodziewacie, odkryć smaki może dobrze Wam znane – ale na nowo! Z innej perspektywy.