Skip to main content

O nas

Witaj w świecie niesamowitych doświadczeń teambuildingowych i ekscytujących gier terenowych!

Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy od 10 lat specjalizują się w organizacji unikalnych szkoleń zespołowych, zapewniających niezapomniane emocje i wspomnienia.

Przeniknij w fascynujący świat gier miejskich, gdzie rzeczywistość staje się scenariuszem. Nasze gry są przemyślane i dostosowywane zarówno do dużej liczby uczestników – nawet do 400 osób, jak i szyte na miarę dla kilku żądnych wspólnej przygody uczestników.

Nasi doświadczeni trenerzy i animatorzy zapewnią Tobie i Twojemu zespołowi wyjątkowe narzędzia do rozwoju umiejętności komunikacyjnych, współpracy i rozwiązywania problemów. Główny nacisk podczas realizacji kładziemy na jakość wyzwań i zadań, z którymi przyjdzie Wam się zmierzyć.

Podczas naszych realizacji efektywna nauka poprzez radzenie sobie z wyzwaniami innymi niż te codzienne, które czekają na Was w pracy, ZAWSZE idzie w parze z dobrą zabawą.

Radzenie sobie z niecodziennymi wyzwaniami pozwala zespołowi na rozwój, wzmacnia więzi i poprawia umiejętności. Wszystko to, później można skutecznie przełożyć na codzienną pracę, co prowadzi do bardziej efektywnej współpracy, zgrania zespołu, który staje się gotowy na wszelkie wyzwania.

Jesteśmy gotowi na organizację evetu dla Ciebie!

Poznajmy się bliżej

Zapraszam Was do kontaktu, do powierzenia organizacji eventu mi i ludziom, z którymi współpracuję, na których mogę polegać i którym niestraszne nowe wyzwania i ciężka kreatywna praca:) wcześniej, zapraszam także do przeczytania kilku słów o tym kim jestem:

Wieczna optymistka i entuzjastka aktywnego trybu życia, z pasją do zdobywania nowych umiejętności. Kocham podróże, jazdę na rowerze i wstawanie przed pierwszym promykiem słońca (nie codziennie;).

Posiadam tytuł magistra z zakresu Zarządzania Strategicznego, który zdobyłam na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Dodatkowo, ukończyłam studia magisterskie na kierunku Organizator Zajęć Outdoor na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Moje doświadczenie zawodowe zawsze koncentrowało się na pracy z ludźmi.

Umiejętności organizacyjne, profil studiów i długoletnie doświadczenie zaowocowały umiejętnością tworzenia gier terenowych, które łączą w sobie elementy teambuildingu i stawiają przed uczestnikami wyzwania w wymagających warunkach oraz wyjątkowych sceneriach. Zawsze podchodzę do tych zadań z największym entuzjazmem. Zdobyte przez lata doświadczenie w organizacji różnego rodzaju wydarzeń jest solidnym fundamentem mojego działania. Czerpię ogromną satysfakcję z pracy z wymagającymi klientami.

Chętnie angażuję się w nowe projekty, wciąż chcę tworzyć niezapomniane wydarzenia. Czerpię energię od ludzi i kocham spędzać z nimi czas. Odpoczywam w towarzystwie, inspiruję się każdym spotkaniem i każdym dniem.

Kasia Kupis