Skip to main content

Zastanawiasz się jak zmotywować swój zespół podczas gdy za oknem różne warunki pogodowe i czy gra miejska jest dobrym pomysłem?

Przekonujemy – jak najbardziej! Wspólne działania otdoorowe, wykonywanie wyzwań w okolicznościach przyrody (czy to miejska dżungla czy prawdziwy las) nawet w listopadzie mogą być czystą przyjemnością.

Gra miejska na zamówienie

Nasze scenariusze dopasowujemy do Waszych potrzeb. Na podstawie dokładnej analizy potrzeb określamy czas trwania, obszar i charakter zadań. Jak to w grze – ważna jest zabawa, ale kładziemy także nacisk na współpracę, komunikację i aspekty teambuildingu, tak by zabawa przyniosła Wam także korzyści merytoryczne. Zachęcamy do zapoznania się z dokładniejszą ofertą : https://trainingame.pl/oferta/gry-miejskie-terenowe/lub do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania:

https://trainingame.pl/kontakt/

Gra miejska we Wrocławiu Jesień/Zima 2023

Organizacja gier we Wrocławiu to dla nas przyjemność. Mamy tu wielu partnerów, których usługi urozmaicą Wasze wydarzenie. Dzięki rozbudowanej i ciekawej infrastrukturze rozrywkowej możemy w grę wpleść atrakcje dodatkowe – warsztaty, escape roomy, przerwę na ciepły napój w kawiarence czy na szybką degustację przekąsek związanych z tematyką gry. Dodatkowe atrakcje możemy zaproponować spośród szerokiego wachlarza lub dopasować do Waszego budżetu. Jeśli przed decyzją wstrzymuje Was jedynie myśl o złych warunkach pogodowych, to istnieje możliwość organizacji gry integracyjnej w formie indoor.

Gra miejska – oryginalny sposób na wigilię firmową.

Z końcem roku wiele firm myśli o organizacji spotkania „wigilijnego”. Gra miejska może być świetną rozgrzewką przed wieczorem 🙂 To ciekawa forma, którą wszyscy będziecie długo wspominać. Zimowe gry teambuildingowe nie mogą trwać długo ze względu na niższe temperatury. Ich dynamika jest jednak bardzo wysoka, emocje związane z rywalizacją mocno rozgrzewają. Uczestnicy zawsze otrzymują także coś na rozgrzanie.

Gra miejska – alternatywny sposób zwiedzania

Często spotkania zamykające rok odbywają się wyjazdowo. Jeśli przyjechaliście do Wrocławia na integrację, chętnie pokażemy Wam miasto poprzez grę miejską. To świetna alternatywa dla zwiedzania z przewodnikiem. Jeśli natomiast znacie już Wrocław jak własną kieszeń a zatrzymujecie się w hotelu i dodatkowo boicie się złej pogody to pamiętajcie, że mamy także scenariusze, które możemy zrealizować w hotelowym zaciszu.